Novinky
Šťastný Nový rok
autor touch   
01. 01. 2009

Milí návštevníci trnava.com,

Všetkým vám želáme úspešný rok 2009. Plný radosti, priateľstiev, lásky, peňazí a úspechov. Nech sa vám darí vo všetkých oblastiach vášho života.

Spoločnosť Peem a tvorcovia stránky

 

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Bezdomovci
autor touch   
08. 11. 2008
Mesto si zmapuje, ale aj pomôže bezdomovcom
Na mapovanie počtu bezdomovcov v Trnave a zisťovanie ich totožnosti bude zameraná policajná akcia, ktorú koncom novembra spustí mestská polícia v spolupráci so štátnou políciou. V minulosti podobné akcie pomohli pri vyšetrovaní trestnej činnosti a priestupkov. Medzi bezdomovcami sa často nachádzajú osoby, po ktorých sa pátra v súvislosti s majetkovou alebo inou trestnou činnosťou. Zároveň bude mať akcia aj sociálny
rozmer, na základe ktorého sa bezdomovci dozvedia o možnostiach ubytovania v útulkoch, vybavovania dokladov a či zdravotnej starostlivosti. Pridať komentár (0 Komentáre)
 
GP Tyrnavia
autor touch   
20. 10. 2008
V Trnave na špičkovú kulturistiku
Už tradične sa poslednú októbrovú sobotu konajú v Trnave nominačné preteky na majstrovstvá sveta v kulturistike Grand Prix Tyrnavia. Inak tomu nebude ani tento rok. V sobotu 25.10. o 15.00 h vystúpia na pódium v Divadle Jána Palárika v Trnave najlepší slovenskí kulturisti v troch váhových kategóriách, medzi nimi Košič, Riedl, či Tatarka. Spolu s nimi sa trnavskému pódiu predvedú špičkoví pretekári z Európy. Nenechate si tieto výnimočné preteky ujsť, patria k tomu najlepšiemu, čo na Slovensku v kulturistike máme.
Pridať komentár (0 Komentáre)
 
turisti
autor touch   
02. 09. 2008

Turistov v Trnave pribudlo
Vyše 3000 turistov využilo počas letných prázdnin služby Trnavskej informačnej kancelárie (TINS), z toho bolo tretina cudzincov (najmä Česi, Francúzi, Poliaci a Nemci). Trnava láka turistov najmä svojimi povestnými kostolmi. Od začiatku tohto roka bol záujem turistov vyšší, islo približne o 8000 návšetvníkov mesta zo 40 krajín sveta.

 

 

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Kúpalisko Slávia
autor touch   
22. 08. 2008

Na Slávii bude možno aquapark
dá sa, že v Trnave by mohol vyrásť prvý aquapark. Stáť by mal približne 300 miliónov korún a vybudovaný by mal byť v priestoroch súčasného kúpaliska Slávia. Majiteľ kúpaliska Jozef Svátek chce peniaze na jeho výstavbu získať z eurofondov. Na približne dvojhektárovom pozemku by podľa projektu malo byť všetko, čo k aquaparku patrí - štyri bazény - vonkajšie i kryté, sauny, wellness centrum, tobogany a iné atrakcie pre deti aj dospelých. Akvapark by mal na rozdiel od kúpaliska celoročnú prevádzku.

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Parkovisko
autor touch   
03. 08. 2008
Na Družbe vzniká nové parkovisko
Na ulici Teodora Tekela vzniká v týchto dňoch nové parkovisko s kapacitou 44 miest. V tejto lokalite sídliska parkovisko doteraz nebolo, obyvatelia parkovali len na okraji cesty. Investícia si vyžiada náklady vo výške 3,4 milióna korún a malo by byť dokončené do polovice augusta.
Súčasne vybudujú dve stojiská pre kontajnery na odpadky a položia nový asfaltový povrch na doterajšie betónové parkovisko pri susedných obytných domoch.
Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Amfiteáter
autor touch   
05. 05. 2008

Amfiteáter je už sprístupnený verejnosti
Slávnostné otvorenie zrekonštruovaného amfiteátra sa uskutočnilo 1. mája vytúpením umeleckého súboru
Donskí kozáci . Finančné investície na opravu amfiteátra sa vyšplhali na 74 miliónov korún.Areál ponúka okrem širokouhlého
plátna, pódia a hľadiska s takmer 1 500 miestami na sedenie, z ktorých je časť chránená proti dažďu presklenou strechou,
aj kaviarenské priestory, bufet, detské ihrisko a oddychovú zónu.

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Oprava priecestia
autor touch   
24. 03. 2008
Koľajisko na Trstínskej sa dočká opravy
Zdá sa, že oprava železničného priecestia na Trstínskej ceste,  sa blíži. Stav koľajiska je už roky v katastrofickom stave, problémom však bolo,  že je v rukách súkromného vlastníka.  Odbor komunálnych služieb a dopravy v Trnave však vyzval  majiteľa, aby sa do siedmych dní vyjadril. Pokiaľ tak neurobí, mesto to bude považovať za súhlas a začne s opravu. Tá by mala trvať približne 8 dní.Pridať komentár (0 Komentáre)
 
<< Začiatok < Predchošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Výsledky 33 - 40 z 113
Informácie
Mapa
Diskusia
Fotogaléria
Najčítanejšie
Anketa
Ako ste sa dozvedeli o Trnava.com?