Novinky
Trh práce
autor touch   
15. 10. 2007

Burza práce v Trnave
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny zorganizoval Burzu informácií o trhu práce s cieľom poskytnúť informácie o možnostiach regionálneho trhu práce. Na stretnutí sa zároveň prezentovali niektoré odborné stredné školy a regionálny zamestnávatelia.

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Rádiológia
autor touch   
08. 10. 2007

Pavilón rádiológie je už otvorený
Vo Fakultnej nemocnici v Trnave sa otváral nový pavilón rádiológie. Zúčastnili sa na ňom riaditeľ nemocnice Martin Tabaček, primár a prednosta daného oddelenia, rektor Trnavskej univerzity, dekan Fakulty zdravotníctva a sociálnej práce, ale aj ďalší lekári.

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Bernolákova brána
autor touch   
03. 09. 2007
Známa Bernolákova brána v Trnave je v rekonštrukcii
Najskôr prebieha oprava fasád popri  ceste, po tom príde na rad rekonštrukcia brány nad cestou. Práce by mali byť ukončené koncom októbra.  Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Biznis centrum
autor touch   
29. 08. 2007
V Trnave bude Biznis centrum
Na trnavskom sídlisku Vodáreň vyrastie v rokoch 2007 - 2009 prvé Biznis centrum v Trnave. Jeho stavba sa začne raalizovať na pozemku, ktorý patrí spoločnosti,  ktorá bude stáť aj za výstavbou centra. Prízemné priestory sú vyhradené pre dve reštaurácie, kaviareň, banku, cestovné kancelárie a poisťovne. Väčšia časť budovy bude patriť administratívnym priestorom. Celý projekt, s plochou približne 3000 metrov štvorcových, bude stáť okolo pol miliónna korún.Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Hotel Holiday Inn
autor touch   
27. 08. 2007
Holiday Inn v Trnave
Štvorhviezdičkový hotel Holiday Inn vyrastá už niekoľko mesiacov medzi Gymnnáziom J. Hollého a Trnavskou univerzitou. Pri budovaní hotela sa musel investor zaviazať, že ochráni storočný dub, ktorý bude dominantou nádvoria.  Pre turistov bude k dispozícii 107 izieb a 220 lôžok. Jeho súčasťou bude aj kongresové centrum s kapacitou 84 miest a 62 parkovacích miest. K dispozícii bude hotel v decemri 2008.Pridať komentár (1 Komentáre)
 
Internát
autor touch   
27. 08. 2007
Internát TU v poslednej fáze výstavby
Internát  Trnavskej univerzity, nachádzajúci sa medzi Univerzitou sv. Cyrila a Metoda a mestskou športovou halou, dostáva konečnú podobu. Vonkajšia fazóna dvojpavilónovej budovy už svieti v moderných farbách žltej a oranžovej. Pavilón A bude mať okrem dvoch nadzemných podlaží aj jedno podzemné.  Budú sa v ňom nachádzať služby potrebné pre študentov,  ale aj stravovacie zariadenie či ambulancia lekára. Pavilón B ponúkne takmer 160 dvojlôžkových izieb vybavených nábytkom, sociálnym zariadením a prípojkov na internet.Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Kamenáč
autor touch   
27. 08. 2007
Trnavský "Kamenáč" by mal dostať novú tvár
Termín realizácie stanovený ešte nie je, ale pomaly sa  pripravujú návrhy.  Zmena by sa mala týkať oblasti od amfiteátra Koliba  až po Trnavské rybníky a lesopark. Rekonštrukcia  by sa mala dotýkať aj vodnej plochy.Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Zomrel Schiffer
autor touch   
18. 08. 2007
Zomrel majster Wiliam  Schiffer
Majster Wiliam  Schiffer zomrel vo veku nedožitých 87. rokov v Trnave. Známy sochár a medailér sa narodil vo  Zvončíne, no po Druhej svetovej vojne sa presťahoval do Paríža. Majster vytvoril  viac ako 500 portrétnych medailí, plakiet  a plastík.  Poslednná rozlúčka s umlecom  sa konala  na cintoríne na Kamennej  ceste.Pridať komentár (0 Komentáre)
 
<< Začiatok < Predchošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Výsledky 49 - 56 z 113
Informácie
Mapa
Diskusia
Fotogaléria
Najčítanejšie
Anketa
Ako ste sa dozvedeli o Trnava.com?