Zábava a relax
Trnavské zborové dni
autor Zlatica Mokrá   
12. 10. 2005

Trnavské zborové dni rozozvučia Malý Rím

     Počas troch októbrových dní (od 13. do 15.10.) sa v Trnave rozozvučia kostoly zborovým spevom súborov zo Slovenska, Čiech, Maďarska a Lotyšska. Už XVII. ročník medzinárodného festivalu speváckych zborov tento krát finančne podporila Európska Únia a tiež Ministerstvo kultúry SR.
  Program tohtoročných Trnavských zborových dní je rozdelený na päť koncertov. Prvý festivalový koncert sa uskutoční v Kostole sv. Jakuba vo štvrtok 13. októbra o 20. hodine. Na ňom sa predstaví mládežnícky spevácky zbor Cantica Nova, miešaný spevácky zbor Tirnavia, robotnícky spevokol
Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Nová sezóna v Divadle Jána Palárika
autor Zlatica Mokrá   
05. 10. 2005
    Trnavské divadlo Jána Palárika odštartovalo v septembri už svoju 32. sezónu. Divákov by v sezóne 2005/2006 okrem už známych predstavení malo potešiť aj šiestimi premiérovými hrami, ktoré ešte neboli uvedené na žiadnej zo Slovenských divadelných scén.

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Rocková jeseň 2005
autor Zlatica Mokrá   
05. 10. 2005
Skupina Desmod     Súčasťou tohtoročnej Trnavskej hudobnej jesene je už tradične aj podujatie s názvom Rocková jeseň 2005.
Fanúšikov slovenského rocku privíta v piatok 21. októbra vynovená Mestská športová hala v Trnave. Úspešnosť predchádzajúcich ročníkov tohto hudobného podujatia presvedčila organizátorov, aby aj tento rok pozvali do Malého Ríma interpretov rockovej scény u nás..

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
<< Začiatok < Predchošlá 1 2 3 4 5 Nasledujúca > Koniec >>

Výsledky 33 - 35 z 35
Informácie
Mapa
Diskusia
Fotogaléria
Najčítanejšie
Anketa
Ako ste sa dozvedeli o Trnava.com?