Zábava a relax
Lumen 2007
autor touch   
06. 04. 2007

Lumen po pätnástykrát
Už 15. ročník najväčšiho gospelového festivalu Lumen sa uskutoční v MŠH v Trnave v termíne 20.-21. apríl. Tento rok sa návšetvníci môžu tešiť na Timothy, Susanna Fields (Hol.), Vždy@všade, Groom´s Friends (Česko), ale aj známi a obľúbeni Heaven´s Shore. Súčasťou festivalu budú opäť sväté omše, besedy, workshopy a prednášky.

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Hra o živote M. Schneidera
autor touch   
23. 03. 2007
Divadlo prináša hru o živote M. Schneidera-Trnavského
Pri príležitosti 126. výročia narodenia a 49. výročia umrtia profesionálneho hudobníka Mikuláša Schneidera-Trnavského sa do Divadla Jána Palárika dostáva  hra Ružičky zo srdca, ktorá je o jeho živote. Režisérsku taktovku prevzal Miroslav Babiak. Hru môžu milovníci divadla vzhliadnuť už v najbližších dňoch. Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Výstavy
autor touch   
14. 02. 2007
Výstavy v Západoslovenskom múzeu
Výstava Kamenné kvety je od začiatku februára  prístupná pre záujemcov v hlavnej budove Západoslovenského múzea. Ďalšia výstva,  ktorá je verejnosti prístupná, a jej súčasťou bola aj módna prehliadka, je Umením k móde.Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Listy Milene
autor touch   
12. 02. 2007
Kafkove Listy Milene
Ďalší román Franza Kafku má v Divadle J. Palárika ďalšiu generálku za sebou. Hra Listy Milene je príbehom veľkej a nešťastnej lásky. Hra je odrazom skutočných listov Kafku Milene Jesenskej. V hlavných úlohách sa predstavili Branislav Bajus, Zuzana Šebová a Barbora Bazsová.Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Román Amerika
autor touch   
04. 02. 2007

Kafkov týždeň v Divadle J. Palárika
Kafkov román Amerika vznikol v roku 1910. Dielo je fantastickou a bizardnou groteskou o mladom chlapcovi Karolovi Rossmannovi, ktorý je nútený opustiť rodičovský dom a odísť do Ameriky. Takmer sto rokov starý príbeh má dve roviny. Boj jednotlivca so spoločnosťou a vzťah muža a ženy. Milovníci diel Franza Kafku si prídu na svoje počas Kafkovho týždňa, ktoré prezentuje Divadlo Jána Palárika. Okrem Ameriky môžu vidieť aj "Z Kafkovho pekloraja", "Listy Milene" a "Kafkov druhý život."

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Euromince
autor touch   
04. 02. 2007

Poznáme slovenské euromince
Na výstave Slovenské eurové mince v Trnavejeodprezentovaných 680 návrhov a tiež schválená podoba slovenských strán euromincí. Verejnosti bude prezentácia prístupná do 2.marca každý pracovný deň od 11:00 do 17:00 v Divadle Jána Palárika a počas divadelných predstavení.

Pridať komentár (0 Komentáre)
 
Vohlárik spolupracoval s Williamsom
autor touch   
15. 01. 2007
Vohlárik vo Williamsovom videoklipe
Frontman trnavskej hudobnej skupiny Supple people Gabriel Vohlárik si zahral vo videoklipe anglického speváka Robbie Williamsa. Vohlárik sa spoločne s ďalšími tanečníkmi zúčastnil nakrúcania nového Williamsovho videoklipu k piesni Lovelight v susednej Viedni. Pridať komentár (0 Komentáre)
 
DJP - 175. výročie
autor touch   
09. 01. 2007
Divadlo Jána Palárika v Trnave oslávilo v uplynulých dňoch 175. výročie svojho otvorenia. Na oslavách nechýbali samotní zástupcovia divadla, mesta, ale ani ostatní diovadelní činovníci. Samotnú budovu divadla čaká v najbližšom období rekonštrukcia samotnej fasády, nájmä tej od námestia.Pridať komentár (0 Komentáre)
 
<< Začiatok < Predchošlá 1 2 3 4 5 Nasledujúca > Koniec >>

Výsledky 9 - 16 z 35
Informácie
Mapa
Diskusia
Fotogaléria
Najčítanejšie
Anketa
Ako ste sa dozvedeli o Trnava.com?