Futsal - reprezentácia
autor touch
23. 01. 2011
Plná hala víťazstvo nevidela
V Mestskej športovej hale v Trnave sa odohral priateľský medzištátny zápas Slovensko – Slovinsko. Slováci od 8. minúty prehrávali 0:1. Ostrostrelc Haľko vyrovnal krížnou tvrdou strelou na o štyri minúty neskôr. V 24. minúte strhol vedenie na stranu hostí Simič. Ale Haľko opäť nebezpečne a presne vystrelil a vyrovnal na 2:2. Desať minút pred koncom boli vyfaulované obe mužstvá a možnosť kopať prvý desaťmetrový kop mali Slováci. Várady napálil mimo. Tú istú premenil štyri minúty pred koncom Čujec, ktorý uzavrel gólový účet zápasu. Najlepším hráčom slovenského výberu sa stal brankár Dalibor Repa, ktorý v extralige háji farby Mimy Trnava.
Slovensko – Slovinsko 2:3 (1:1)
Góly: 12. a 30. Haľko – 8. a 36. Čujec, 24. Simič
ŽK: Rick, Brunovský – Uršič, Melink
Rozhodovali: Bohún (SR) – Zahovič (Slovinsko), 1288 divákov
SLOVENSKO: Repa – Mikita, Haľko, Várady, Brunovský – Fehervári, Kozár, Kyjovský, Kuhajdík (Rafaj, Rick), tréner: R. Bačo