Mafiánske historky alebo kabaret pre náročných
autor Luka   
22. 03. 2006
Image        V utorok 21. marca sa v Trnave v DKO uskutočnilo úsmevné divadelné predstavenie „Mafiánske historky“. Komédiu, ktorá je absolútne vypredaným hitom, napísal sám život.
Predstavenie rozosmialo každého diváka bez ohľadu na vek alebo vzdelanie. Diváci si do sýta vychutnávali osviežujúcu a očisťujúcu zábavu. Išlo o komédiu, ktorá zobrazovala slovenskú mafiu, ktorá rozmýšľala menej rozumom, ale viac pištoľou a ich spôsob uvažovania bol naozaj komický.

        Dialógy boli autentickou rečou ulice a mnohokrát spontánne vychádzali z hercov. Jedinečnosť tohto predstavenia spočíva v tom, že nemá jasný scenár, herci si spontánne vytvárajú text. A práve to pridáva hre ešte väčšiu dávku humoru. Osemkrát prídete na predstavenie, osemkrát zažijete niečo nové. Mafiánske historky boli nevhodné pre osoby mladšie ako osemnásť rokov, pretože hlavní predstavitelia používali skutočne nevhodný slovník plný najostrejších vulgarizmov.
Učinkovali herci divadla Gu na Gu: Rasťo Piško, Peter Batthány, Martin Vanek, Igor Adamec

Komentáre
to: cavern
Autor: Jan Dátum: 2006-07-30 14:35:09
English is easy, Csaba is dead sa dočkalo svojho pokračovania! 
 
Po naozaj mimoriadnom diváckom a komerčnom úspechu inscenácie Mafiánske historky (English is Easy, Csaba is dead) sa žiada jej pokračovanie. Po úspešnej jednotke uvádzame druhý diel: Mafiánske historky II, Miki má narodeniny. 
 
Predaj a rezervácie vstupeniek v sieti TicketPortal (www.ticketportal.sk). 
Viac informácii na www.virtuepromotion.sk, prípadne na 0910/501 323 
záujem
Autor: cavern Dátum: 2006-07-26 11:53:41
velmi rád by som na takéto predstavenie išiel!Neviete, náhodou, či to budú ešte hrař a kde sa dajú kúpiř vstupenky?Ďakujem

Len registrovaní uživatelia môžu pridať komentár.
Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

 
Informácie
Mapa
Diskusia
Fotogaléria
Najčítanejšie
Anketa
Ako ste sa dozvedeli o Trnava.com?