Divadlo Jána Palárika
autor touch   
04. 10. 2008

800 míľ po Amazonke
Divadlo Jána Palárika v Trnave pripravuje pre kultúrnych labužníkov stále nové hry. Jednou z nich je aj predstavenie 800 míľ po Amazonke od Julesa Verneho.

Diváci v nej budú mať príležitosť prežiť dobrodružstvá farmára Joama Garrala, ktorý sa s rodinou vydáva na dlhú cestu po Amazonke na svadbu svojej dcéry. Garralova rodina sa musí na svojej púti po krásnej, no nebezpečnej rieke vysporiadať nielen s nástrahami strašidelnej džungle, ale aj s úkladmi podlého zloducha Torrésa. V exotickom pralese diváci spolu s našimi hrdinami stretnú zlodejské opice, domorodých Indiánov či divé kajmany, budú bojovať za šťastie mladých zaľúbencov, snažiť sa rozlúštiť tajomnú šifru a očistiť tak dobré meno rodiny. Napínavý príbeh, kde na konci čaká prísny ale spravodlivý sudca, doplnia veselé i smutné piesne v kabaretnom duchu.

 

Dramaturgia: Martin Gazdík, Scéna: Ján Zavarský, Kostýmy: Kateřina Bláhová, Hudba:Juraj Péč, Choreografia: Ladislav Cmorej, Réžia: Viktor Kollár

Účinkujú: Gregor Hološka, Daniel Fischer, Barbora Bazsová, Zuzana Šebová, Jozef Bujdák,Andrea Ballayová, Jakub Ružička, Štefan Martinovič .

Komentáre

Len registrovaní uživatelia môžu pridať komentár.
Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

 
Informácie
Mapa
Diskusia
Fotogaléria
Najčítanejšie
Anketa
Ako ste sa dozvedeli o Trnava.com?